Dezenfeksiyon ve Dezenfekte


Dezenfeksiyon ve Dezenfekte, Sterilizasyon Nedir?

Dezenfeksiyon ve Dezenfekte

Dezenfeksiyon ve Dezenfekte arasındaki farklarda ilk önce Dezenfeksiyon kısaca; cansız nesneler üzerinde mikroorganizmanın (bakteri sporları hariç) ortadan kaldırılmasını içeren süreçtir. Dezenfeksiyonda kullanılan kimyasallara dezenfektan denir..
Sık sık birbirlerinin yerine kullanılsalar da, temizleme, dezenfeksiyon ve sterilizasyon aynı değildir.
Dezenfeksiyon, bakteri, virüs veya mantar sayısında istenen konsantrasyona kadar azalmadır. Sterilizasyon veya tüm mikroorganizmaların tamamen ortadan kaldırılması genellikle gerekli değildir veya çoğu durumda mümkün değildir.
Belirli bir dezenfektanın etkinliği, dezenfektan konsantrasyonuna, temas süresine, sıcaklığa, bulanıklığa, partikül konsantrasyonuna ve spesifik mikroorganizmalara bağlıdır.

Hitit İlaçlama Ankara Corona virüs Hakkında Bir Mesaj (COVID-19)
Hitit İlaçlama Ankara COVID-19 için Dezenfeksiyon Hizmetleri

Hitit İlaçlama Ankara iş yerlerinizi temiz ve üretken kılmak için iş ortağınız olmaktan ve müşterileriniz ile çalışanlarınızın bu eşi görülmemiş sürede daha güvenli olmasını sağlamaktan gurur duyar. Ticari dezenfeksiyon hizmetleri için tecrübeli bir firmayız.

Ticari Dezenfeksiyon Hizmetleri

Hitit İlaçlama Ankara profesyonel dezenfeksiyon hizmetleri sunmaktadır. İşletmenizin özel ihtiyaçlarını karşılamak için Hitit İlaçlama dezenfeksiyon hizmetleri, dezenfekte hizmetleri ve derin temizlik sağlar. Hitit İlaçlama Ankara müşterileriniz ve çalışanlarınız için daha güvenli bir ortam yaratmanıza yardımcı olabilir.

Ticari dezenfeksiyon hizmetleri hastanelerde, okullarda, iş yerlerinde, veteriner kliniklerinde, tıbbi ofislerde, üretim tesislerinde, depolarda, ofislerde, perakende, restoran ve barlarda, spor salonlarında ve diğer işyerlerinde kullanılır. Profesyonel dezenfeksiyon hizmetleri, yüksek trafiğe sahip işletmeler veya klinikler ve hastaneler gibi hassas popülasyonlara hizmet sağlayanlar için idealdir. Korona virüs, soğuk algınlığı ve flus, virüsler, mantar ve bakterilerin tüm yıl boyunca yayılmasından kaçının ve bugün bir kerelik özel veya tekrarlayan ticari dezenfeksiyon hizmetleri hakkında bilgi alın.

Evsel Dezenfeksiyon

Evinizin çok temiz olduğunu mu düşünüyorsunuz? İçinde bakteri, küf, virüs, veya koku yok mu? Etrafta koşuşturan çocuklarınız veya bebekleriniz varsa, asıl amacınız onlara 7/24 temizlenmiş bir ortam sağlamak olmalıdır. Ne yazık ki, basit ev temizleyicileri beklentilerinizi karşılamaz ne sıklıkta veya düzenli olarak kullanılacağına dair bilgi yoktur. Profesyonel ev sterilizasyon, dezenfeksiyon ve dezenfekte hizmetleri burada devreye giriyor. Teknisyen ekibimiz deneyimli temizleyicilerden oluşur, sadece %100 çevre dostu en güvenli, en gelişmiş temizlik sterilizasyon, dezenfeksiyon ve dezenfekte ekipmanı ve ürünleriyle çalışır.

Nano Dezenfeksiyon


Gümüşü nano haline getirilmesi, bakteri, mantar ve virüslere karşı yok etme ve uzun süreli koruma sağlaması inanılmaz derecede artırmaktadır. Gümüş, doğal anti bakteriyel ve anti-fungal özellikleri nedeniyle 100 yıldan uzun süredir tıbbi rahatsızlıkların tedavisinde kullanılmaktadır. Bakteri, mantar ve virüs ile temas ettiğinde nano gümüş, hücresel metabolizmayı olumsuz etkileyecek ve hücre büyümesini engelleyecektir. Birçok kişi Gümüşün üstün anti-bakteriyel ve antibiyotik özelliklere sahip olduğunu bilmesine rağmen, yüksek sıcaklıkta ve yüksek maliyette kararması nedeniyle gerçek hayatta uygulamada sınırlama olmuştur. Nano teknoloji tüm bu iki problemi aynı anda çözdü. Maksimum yüzey, az miktarda gümüş ile güçlü anti bakteriyel etki sağlar.

  • Yüksek etkili
  • Hızlı Çözüm
  • Zehirsiz
  • Uyarıcı değil
  • Alerjik Değil
  • Toleranssız
  • Hidrofilik
Başa dön