İlaçlama Hizmeti

Hitit ilaçlama hizmeti, etkili ve yenilikçi haşere önleme ve kontrol hizmetleri sağlama konusunda uzun bir geçmişe sahiptir. Böcek ilaçlama, tavsiye, takip, kontrol, önleme ve dezenfeksiyon, koruma… Ankara‘yı boydan boya kapsayan alanı ve kalifiye teknisyenlerden oluşan bir ekibe sahiptir.
Haşere önleme ve kontrol uzmanlarını arayarak, benzersiz bir uzmanlık garantisine sahip olursunuz.

  • Hızlı yanıt, ister bireysel ister işletme olun, uzmanlarımız size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde gelecektir.
  • Eğitimli ve kalifiye personel, zararlı böcekler ve yeterli tedavi yöntemleri hakkında geniş bilgiye sahiptirler.
  • Sorunun kaynağını kesin olarak belirlemek ve ihtiyaçlarınıza göre size özel bir teklif vermek için bize danışın.
  • Söylediğimiz gün ve saate uzmanlarımız orda olacaktır.
  • Aileniz, evcil hayvanlarınız veya çalışanlarınız için hızlı, verimli, gizli ve güvenli tedavi.
  • İlaçlama ve dezenfeksiyon yapıldığı esnada herhangi bir rahatsızlığa neden olunmaz.
  • İlaçlama uzmanlarımız, yeniden istilayı önlemek için size değerli tavsiyeler verecektir.

Böceklerin İzlenmesi ve Belirlenmesi

Böceklerin izlenmesi ve belirlenmesi için deneyimli ve eğitimli teknisyenler, hassas haşere tespiti, dikkatli ve düzenli denetimler, verimli kontrol tesisleri ve müşteri işbirliği gerektirir.
Müşteri katılımı, bir haşere yönetimi planının başarısının önemli bir parçasıdır.

ilaçlama hizmeti

Böcek Önleme

Böceklerin bir tehdit haline gelmesini önlemeye ve istila riskini azaltmaya yardımcı olan sanitasyon uygulamalarından mekanik yakalama cihazlarının yerleştirilmesine kadar birçok prosedür vardır.
İyi sanitasyon uygulamaları, yiyecek, su, barınak ve gizli haşere yollarının ortadan kaldırılmasıdır. Sanitasyon, kurumların hem içinde hem de dışında her incelemede değerlendirilir.
Entegre yönetimin diğer bir ayrılmaz parçası, haşerelerin tesislerin içine erişimini sınırlayan dışlamadır. Böceklerin çoğu binalara dışarıdan girdiği için, delik ve çatlakların tıkanması, koruyucu ekranların değiştirilmesi ve girişler, borular vb. Kanalizasyon ve diğer yapıların etrafındaki kusurların onarılması gibi genel bakım önlemleri zararlıları hariç tutar.
Son olarak, mekanik yakalama cihazları, istilacı haşereleri önlemeye yönelik önleyici bir yaklaşımdır. Uçan / sürünen böcekleri ve sıçanlar ve fareler gibi kemirgenleri yakalarlar.

Haşere Kontrol Yöntemleri

Böcek yönetimi, hem etkinliği hem de riski göz önünde bulundurarak en uygun kontrol yöntemlerini değerlendirir.

  • Fiziksel yöntemler: Bir zararlı böceğin çoğalmasına elverişsiz hale getirmek için bir çevresel koşulun manipüle edilmesidir. Değiştirilebilen çevresel koşullar arasında bağıl nem, ışık ve sıcaklık bulunur. Fiziksel kontrol taktikleri veya cihazlarının örnekleri arasında nem gidericiler, daha az çekici ampuller ve ısıl işlemler yer alır.
  • Mekanik yöntemler: Tutkal kapanları ve böcek tuzakları gibi haşere önleme için aynı tekniklerin veya cihazların çoğu kullanılır.
  • Kimyasal yöntemler: Biyosidal, entegre zararlı yönetiminin önemli ve gerekli bir parçasıdır. Gerektiğinde, yüksek hedefli uygulamalar yapıyoruz ve uygulamalarının insanlara, evcil hayvanlara veya çevreye zarar vermemesini sağlamak için çevre, sağlık ve güvenlik ile vahşi yaşam düzenlemelerini takip ediyoruz.

Zararlıların seviyesini kontrol etmek ve daha fazla haşere istilasını önlemek için müşteriyi sağlık durumu hakkında bilgilendirmek için entegre zararlı yönetimi sürekli olarak değerlendirilir. Kontrol önlemlerine ek olarak, haşere faaliyetlerinin ve bir denetim sırasında kullanılan tüm ilaçlama uygulamalarının kapsamlı bir dokümantasyonunu sağlıyoruz.

İlaçlama Hizmeti Teknik Uzmanlık

Ankara İlaçlama firmamız, alandaki müşterilerin ihtiyaçlarına karşılık gelen en yenilikçi ürün ve hizmetleri her zaman aramaktadır. Böylelikle şirketimiz, haşere sorunlarına gerçek çözümler sunan etkili teknolojik yenilikler sunarak haşerelerden her zaman bir adım öndedir.
Hem önleme hem de böcek kontrolü, haşere kontrolünün ayrılmaz bir parçasıdır. İlaçlama şirketimizin teknisyenleri, kariyerleri boyunca izledikleri temel eğitimleri ve sürekli eğitimleri sayesinde, parazitlerin davranış ve alışkanlıklarının her zaman farkında olmaları, her bir özel duruma göre en uygun tedaviyi sunmalarına olanak tanır.

İlaçlama Hizmeti
Başa dön