Hamamböceği İlaçlama

Hamamböcekleri, kesinlikle herhangi bir yerde ortaya çıkabilecek en nahoş böceklerden biridir. İmha etmek için çok çeşitli yöntemler kullandığımız için, hamamböceklerinden mümkün olan en kısa sürede kurtulmanıza yardımcı olacağız.
Hamamböcekleri neden apartmanlarda ve binalarda ortaya çıkıyor ve nerede yaşıyorlar?
Evlerinizdeki hamam böcekleri, çoğunlukla duvarların içinde, levhaların altında, süpürgeliklerin boşluklarında, gevşek duvar kağıdının altında, lavaboların, buzdolaplarının arkasında vb. yaşarlar. Üremenin başladığı yer burasıdır ve bu alanlar gizli ve gözden uzak olduğu için enfeksiyon hızla artabilir.

Hamamböceklerinin ortaya çıkmasının birçok nedeni vardır, atık yiyecekler, ısı ve özellikle su varlığı. Bu koşullar haşerelerin sizinle uzun süre yerleşmesi için bir blog ortamı yaratır.
Dişi bir hamamböceği, bir yumurta hücresinde 50’ye kadar bebek veya sözde hamamböceği “nimf” üretebilir.

Hamamböceği İlaçlama


İnsanlar için hamamböceği tehlikesi


Bildiğiniz gibi hamamböcekleri, bodrumlar, çöp kanalları, davlumbazlar dahil olmak üzere sıcak alanda yaşar ve hamamböceklerinin insanlar için oluşturabileceği tehlikeyi anlamanız gerekir. Sağlıksız yerlerde hareket eden hamamböcekleri apartmanda görünebilir ve ayaklarında salmonelloz, tüberküloz, hepatit, difteri, liken gibi tehlikeli hastalıkları tetikleyen virüsler taşıyabilir. Beklemeyin ve kendilerinin kaybolacağını ummayın, hamamböceği ilaçlama için acilen önlemlerin alınması gerekir. Acil önlemler ve uygun çözümler için bizimle iletişime geçin.

Hamamböceği İlaçlama
Başa dön